WSOP Ana Etkinlik Şampiyonu John Cynn Oldu

WSOP Ana Etkinlik Şampiyonu John Cynn OlduDünyanın en büyük poker turnuvası WSOP Ana Etkinlikte gülen taraf John Cynn oldu. 7.874 kişiyi geride bırakan Cynn, bu şampiyonlukla tam 8.8 Milyon Dolar kazandı.

WSOP kapsamında turnuvalar son hızla devam ediyor. WSOP’un en önemli turnuvası olarak görülen ana etkinlik 16 Temmuz günü sona erdi. Turnuvayı kazanan isim 33 yaşındaki poker oyuncusu John Cynn oldu. Kazancından dolayı çok mutlu olduğunu ifade eden Cynn, hayaline ulaştığını vurguladı.

Cynn 2 Yıl Önce Aynı Turnuvada 11’inci Oldu

WSOP ana etkinlik turnuvasına John Cynn, 2016 yılında da katılmıştı. WSOP 2016’nın ilgi çekici isimlerinden biri olmayı başaran Cynn, iyi bir performans göstermesine rağmen final masasını kıl payı kaçırmıştı. Turnuvayı 11’inci sırada bitiren Cynn, 650.000 Dolar ödülün sahibi olmuştu.

2 yıl içinde kendini yenileyecek vakti olduğunu vurgulayan Cynn, şansını WSOP 2018’de de denedi ve tam 8.8 Milyon Dolar’ın sahibi oldu.

Uzun Süre Çip Lideri Tony Miles’dı

Turnuvayı uzun süre önde götüren isim Tony Miles’dı. Final masasında son 3’e Miles ile birlikte John Cynn ve Michael Dyer kaldı. Final masasında ilk veda eden isim ise Michael Dyer oldu. Turnuvayı 3’üncü sırada tamamlayan Dyer 3.75 Milyon Dolar kazandı.

Miles ve Cynn’in baş başa kaldığı final masasındaki rekabet tam 11 saat devam etti. Turnuvanın son elinde ise Miles’ın agresifliği Cynn’in şampiyonluğunu sağladı. ve ile mücadele eden Miles’a karşılık Cynn ve ile mücadele etti. Flopta , ve açıldı. Turnde açılan sonrasında Miles all-in dedi. Bu hamleyi gören Cynn turnuvanın şampiyonu oldu. İkincilikle yetinmek durumunda kalan Tony Miles ise 5 Milyon Dolar kazandı.

Yorumunuzu Yapın "WSOP Ana Etkinlik Şampiyonu John Cynn Oldu"

Yorum Gönder

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*


error: Köyüne dön !!
WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien