Stephen Curry CryptoKitty’ye Sahip İlk Ünlü Oldu

steph curry'ye özel cryptokitty coinGolden State Warriors’un yıldız oyuncusu Stephen Curry, kendi adına özel olarak hazırlanmış CryptoKitty’e sahip ilk ünlü isim oldu. Kişiye özel token çıkarma girişimi böylece ilk meyvesini verdi.

Dijital para dünyasında yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Birkaç ay önce gündeme gelen kişiye özel token çıkarma girişimi geçtiğimiz günlerde sonuç verdi. CryptoKitty’nin sahibi olan Caty Tedman, Stephen Curry’e özel bir token çıkaracaklarını doğruladı. Stephen Curry’e özel dizayn edilmiş üç farklı ürün sunacaklarını belirten Tedman, bu ürünlerden birinin Curry tarafından satılacağını, diğer ikisinin kararının ise Curry’de olduğunu dile getirdi.

Curry’nin Emoji Şirketi ile Görüşmeler Başladı

Caty Tedman anlaşma süreci hakkında da açıklamalar yaptı. Stephen Curry’nin emoji şirketi Moji’nin kendileriyle irtibata geçtiğini doğrulayan Tedman, bir süper star ile çalışacak olmanın heyecan verici olduğunu dile getirdi. Tedman açıklamalarına şu şekilde devam etti:

“Blockhain teknolojisini başka sektörlerle birleştirmek bizim için hayli önemli. Bu sebeple bu projeyi hayata geçirmeye karar verdik. Yenilikçi çalışmalar yapıyoruz ve bu yenilikleri tanıtmak için önümüzde ciddi bir fırsat duruyor. Stephen Curry gibi bir yıldızla çalışmak bizler için büyük bir onur.”

Projenin henüz tamamlanmadığını belirten Tedman, ekibin çalışmaya devam ettiğini ve bu durumun oldukça heyecan verici olduğunu sözlerine ekledi.

Curry Sakatlıktan Fırtına Gibi Döndü

İş dünyasında kendinden söz ettiren Stephen Curry, bu sezonun büyük bir bölümünü sakatlıklarla boğuşarak geçirdi. Playoff ilk turunu ve ikinci turun ilk maçını kaçıran Curry, sakatlıktan fırtına gibi döndü ve takımını konferans finallerine taşımayı başardı.

Yorumunuzu Yapın "Stephen Curry CryptoKitty’ye Sahip İlk Ünlü Oldu"

Yorum Gönder

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*


error: Köyüne dön !!
WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien