Pokerci Antonio Esfandiari ile Kevin Hart Boks Maçı Yapacak

Pokerci Antonio Esfandiari Kevin Hart ile Boks Maçı YapacakProfesyonel poker oyuncusu Antonio Esfandiari ile Kevin Hart’ın ringlerde karşılaşacağı açıklandı. TMZ Sports’un doğruladığı bu boks karşılaşması Mart ayında gerçekleşecek.

Bir boks karşılaşması denildiği anda akla gelen iki ismin profesyonel poker oyuncusu Antonio Esfandiari ile komedyen Kevin Hart olmadığı bir gerçek. Ancak bu gerçek üstü durum Mart ayında hayata geçirilecek. TMZ Sports’un düzenlediği boks karşılaşmalarında Antonio Esfandiari ile Kevin Hart karşı karşıya gelecek.

Esfandiari’ye Göre Hart Daha Şanslı

Kimsenin beklemediği bir organizasyonda karşı karşıya gelecek iki isim çalışmalarına başladı. Esfandiari konu ile ilgili yaptığı açıklamada Hart’ın daha iyi durumda olduğunu belirtti. Hart’ın atletik ve hızlı olduğunu da vurgulayan Esfandiari, mücadelede sürpriz peşinde olacak.

Kevin Hart ise son haftalarda Instagram üzerinden bir dizi çalışma videosu paylaştı. Sıkı bir antrenmanla mücadeleye hazırlanan Hart, antrenmanlarının da temposunu arttıracağını belirtti.

Kevin Hart Poker Dünyasına Yabancı Değil

Kevin Hart 2017 Ocak ayında büyük poker turnuvalarında boy göstermeye başlamıştı. Mayıs 2017’de ise PokerStars’ın marka elçilerinden biri oldu. Büyük poker turnuvalarına katılan ve PokerStars’ın gelişimi için çaba gösteren Kevin Hart, 2018’in başında Usain Bolt ile bir poker oyunu oynamıştı. Katıldığı her etkinlikte dikkat çekmeyi başaran Kevin Hart’ın sıradaki durağı ise ring olacak.

Antrenmanlarını sıkılaştıran Kevin Hart ile tüm zamanların en çok kazanan 6’ncı poker oyuncusu Esfandiari’nin boks mücadelesinin ilgi çekmesi bekleniyor.

Yorumunuzu Yapın "Pokerci Antonio Esfandiari ile Kevin Hart Boks Maçı Yapacak"

Yorum Gönder

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*


error: Köyüne dön !!
WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien