Mustafa Sandal İflas Ettiği Ticarete Bitcoin İle Dönüyor

mustafa sandalSatışını yaptığı elektronik sigaranın yasaklanmasıyla ticaret hayatını noktalayan Mustafa Sandal şirketini yeniden açtı, Bitcoin işine giriyor.

Habertürk’ün haberine göre, iflas ettiği şirketini yeniden açan Mustafa Sandal, ticarete Bitcoin ile geri dönüyor. 2011 senesinde ortak olarak elektronik sigara ticareti yapan bir şirket kuran Mustafa Sandal, elektronik sigaraların yasaklanmasıyla yüksek bir zarar edince 2015’te şirketini kapatmıştı.

Ticaret hayatındaki ilk tecrübesi başarısızlıkla sonuçlanan Sandal, vazgeçmeyerek Alpay Alptekin, Yalçın Sisa ve Alper Aydın ile birlikte şirketi yeniden açtı. “Girişimcilik ve inovasyon hayatı her gün değiştiriyor. En iyi fikirler hayattan gerçeğe dönüşüyor. İşte bu noktada marka destek olduğu tüm oluşumlara değer katıyor” parolasını düstur edinen şirket, başta Bitcoin olmak üzere kripto paraların alım satımının yapıldığı Coiny ile ailelerin çocuklarına basit ve güvenli bir şekilde harçlık gönderebilecekleri ve kontrolünü sağlayabilecekleri, gençlerin finansal okur yazarlıkla ilgili tecrübe kazanabilecekleri, paralarının sorumluluklarını alabilecekleri bir harçlık yönetim sistemi ve ön ödemeli kart olan Manibux’un da aralarında olduğu 8 farklı alanda faaliyet gösteriyor.

Sandal’ın şirketi aynı zamanda inşaat şantiyelerine mal ve hizmet sunma, hediye yollama, dijital içerik üretim konusunda da çalışmalar yapıyor. Son olarak sinema sektörüne de giriş yapan marka, ‘İyi Oyun’ adlı sinema filminin ortak yapımcısı oldu.

Aralık ayında katıldığı Ankara Marka Festivali’nde yaptığı konuşmada ‘Ver Gazı’ adlı bir yarışma programı yapacağını, ödül olarak da 100 bin TL değerinde Bitcoin vereceğini duyuran Mustafa Sandal’ın bahsettiği yarışma programı yapılmadı fakat Sandal ticaret hayatına Bitcoin ile tekrar adım atıyor.

Yorumunuzu Yapın "Mustafa Sandal İflas Ettiği Ticarete Bitcoin İle Dönüyor"

Yorum Gönder

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*


error: Köyüne dön !!
WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien