Kumarda Birlikte Kazandığı Arkadaşını Öldürüp Kumar Oynadı

Kumarda Birlikte Kazandığı Arkadaşını Öldürüp Kumar OynadıKKTC’ye kumar oynamak için Kıbrıs Rum Kesimi’nden geçen Rum vatandaşı Solomos Apostlidis’in ormanlık alanda cesedi bulundu. Cinayete kurban gittiği belirlenen Apostlidis’i öldürüp, kazandıkları parayla tekrar kumar oynadığı belirtilen E.Ş.’nin Türkiye’ye kaçtığı ifade edildi.

Posta Gazetesi’nin haberine göre, Solomos Apostlidis, 28 Mart’ta Kıbrıs Rum Kesimi’nden KKTC’ye geçerek yanındaki E.Ş. ile birlikte gittiği kumarhanede kumar oynadı. Bir süre kaldıkları kumarhaneden birlikte çıkan Apostlidis ve E.Ş.’den bir daha haber alınamadı. Solomos Apostlidis’in ailesi KKTC polisine kayıp başvurusunda bulundu. Yapılan araştırma sonucunda Solomos Apostlidis’in kaybolduğu gün yanında bulunan arkadaşı E.Ş.’nin de aynı gün Türkiye’ye geçtiği tespit edildi.

KAYIP RUM VATANDAŞININ CESEDİ ORMANLIK ALANDA BULUNDU

Araştırmalarını derinleştiren KKTC polisi bir ihbarı değerlendirerek Girne-Değirmenlik karayolu üzerindeki ormanlık alanda Apostlidis’in cesedine ulaştı. İlk bulgulara göre, kıyafetlerinde yanıklar ve başında ciddi yaralar bulunan Solomos Apostlidis’in cesedi, yapılan incelemenin ardından Lefkoşa Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Apostlidis’in ailesi hastaneye geldi ve cesedi teşhis etti.

Olayla ilgili açıklama yapan KKTC Dışişleri Bakanı Kudret Özersay, Rum aileye başsağlığı diledi ve olayın adli bir vaka olduğunu belirtti.

TÜRKİYE’YE KAÇAN CİNAYET ZANLISI ARANIYOR

KKTC polisi, E.Ş.’nin yakalanması için Türk polisi ile irtibata geçti. Türkiye’deki Emniyet güçleri E.Ş.’yi yakalamak için çalışma başlattı.

Apostlidis’i öldürerek gasp ettiği düşünülen E.Ş.’nin ciddi şekilde kumar düşkünü olduğu belirtildi. İkilinin olaydan önce gittikleri kumarhanede bir miktar para kazandığı açıklandı. Kumarhaneden çıktıktan sonra Apostlidis’i öldürerek elindeki paralara el koyan E.Ş.’nin bu paraları başka bir kumarhanede kaybettiği öne sürüldü.

Yorumunuzu Yapın "Kumarda Birlikte Kazandığı Arkadaşını Öldürüp Kumar Oynadı"

Yorum Gönder

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*


error: Köyüne dön !!
WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien