Kim Kardashian West Yardım Amaçlı Poker Turnuvasına Katıldı

Kim Kardashian West Yardım Amaçlı Poker Turnuvasına KatıldıKaliforniya’da yardım amaçlı düzenlenen poker gecesinin katılımcılarından biri Kim Kardashian West oldu.

Poker turnuvaları, geçtiğimiz yıllardan bu yana yardım amaçlı organizasyonlarda önemli bir konumda bulunuyor. Bu turnuvalardan elde edilen gelir, kar amacı gütmeyen kuruluşlara veriliyor. Kaliforniya’da düzenlenen poker turnuvasında da amaç bir hastaneye yardım etmekti. Bu turnuvaya katılan en önemli isim ise Kim Kardashian West oldu.

Sosyal sorumluluk projeleriyle dikkat Kim Kardashian “If Only” projesine katıldığını da Instagram üzerinden takipçileriyle paylaştı. Takipçileriyle poker çiplerini paylaşan Kim Kardashian West’in bu tip sosyal sorumluluk projelerine ilerleyen dönemde de katılacağı tahmin ediliyor.

Kim Kardashian West Bitcoin İşine mi Giriyor?

Ünlü isimlerin Bitcoin’e merak saldığı ve bu sektörden para kazanmaya çalıştığı biliniyor. Yardım amaçlı poker turnuvasında da Kim Kardashian West’e hediye edilen temsili Bitcoin ve Kim Kardashian’ın Bitcoin paylaşımları ünlü ismin Bitcoin işine gireceğini düşündürttü.

Kripto para dünyasının en eski isimlerinden biri olarak bilinen Matthew Roszak, poker etkinliği esnasında Kim Kardashian West’e bir Bitcoin armağan etti. Bu şekilde Bitcoin dünyasına giriş yapacağı tahmin edilen Kim Kardashian West’in kripto para dünyasında da ses getirmesi bekleniyor. Diğer yandan iddiaya göre armağan edilen Bitcoin, Kim Kardashian West’in Bitcoin işine gireceğini temsil etmiyor. Hatta poker masasında bu temsili Bitcoin’i kullandığı belirtiliyor.

Sonuç olarak Kim Kardashian kripto para dünyasına giriş yapsa da yapmasa da kaybedeceği pek bir şey yok. Bunun sebebi ise toplam 350 Milyon Dolar’lık net kazancı…

Yorumunuzu Yapın "Kim Kardashian West Yardım Amaçlı Poker Turnuvasına Katıldı"

Yorum Gönder

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*


error: Köyüne dön !!
WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien