İlk Bitcoin Futbolcu Transferi Yapan Kulübe Suriyeli Başkan

İlk Bitcoin Futbolcu Transferi Yapan Kulübe Suriyeli BaşkanGeçen sene ilk kez Bitcoin ile futbolcu transfer eden kulüp olan Sakarya amatör küme takımı Harunustaspor’un yeni başkanı Suriyeli oluyor.

Sakarya’nın Akyazı ilçesinde Sakarya 1. Amatör Küme’de mücadele eden Harunustaspor, geçtiğimiz sezon ‘Bitcoin’ kullanarak yaptığı Ömer Faruk Kıroğlu transferiyle gündeme gelmişti.

Dünyada bir ilki gerçekleştiren, önce Türkiye’nin daha sonra tüm Dünyanın gündemine oturan amatör küme ekibi şimdi tekrar ilginç bir haber ile gündemde.

SURİYELİ İŞ İNSANI KULÜP BAŞKANI OLUYOR

Sputniknews’ün haberine göre, Harunustaspor takımının başkanlığını yürüten Haldun Şehit ve yönetim, kulüp başkanlığına bir tur şirketinin de sahibi olan Suriyeli Mansour Marzouk isimli iş insanını getirme kararı aldı.

Dernek statüsünde olan kulüp yöneticileri alınan karar doğrultusunda Suriyeli iş adamını yapılacak olan kongrede seçerek başkanlığa getirecek. Suriyeli turizmci, mevcut başkanı da yardımcısı yaparak, birlikte çalışacağı 2 yöneticiyi de seçtikten sonra yoluna devam edecek.

Konuyla ilgili görüşlerini bildiren mevcut başkan Haldun Şehit, bu değişikliği başarı için yaptıklarını belirterek,

“Mansour Marzou bedel olarak başarı istiyor. Bütün masraflarda Mansour Marzou’a ait ve hedef olarak ise 3. Lig hedefi koyuldu”

dedi.

Yorumunuzu Yapın "İlk Bitcoin Futbolcu Transferi Yapan Kulübe Suriyeli Başkan"

Yorum Gönder

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*


error: Köyüne dön !!
WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien