Gündelik Alışveriş İçin Tasarlanan Yeni Kripto Para APR Coin

Gündelik Alışveriş İçin Tasarlanan Yeni Kripto Para APR CoinKripto paraların gündelik hayata entegrasyonunda yeni bir adım atıldı. İstanbul’daki yerel işletmelerle anlaşan APR Coin alışveriş için tasarlandı.

Paranın digitalleşmesiyle finansal hayatın kuralları yeniden yazılıyor. Bitcoin’in öncü olmasıyla Kripto paralar tüm dünyada kullanılmaya başlandı. Bitcoin ve Ethereum adlarını daha sık duysak da global piyasada 2 bine yakın farklı digital para birimi mevcut. Kripto paraların her birinin amacı kendisine özgü, bu yüzden kullanım alanları da değişiyor.

Kripto para üreticilerinin ve destekçilerinin en büyük beklentisi kripto paraların gündelik alışverişlerde kullanılmaları. Bitcoin ve benzeri değerli birimlerle bu zor bir durum. Bu sebeple yeni bir anlayışa sahip tekniklerle, gündelik işlemler için üretilen kripto paraların sayıları gitgide artıyor. Onlardan biri olan APR Coin, kripto para birimi olarak tam da bu amaca uygun şekilde üretildi.

Webtekno’nun haberine göre, Ethereum ve Bitcoin’den farklı olarak Proof of Stake (POS) teknolojisiyle geliştirilen APR Coin, 25 milyon ile sınırlandırıldı. POS teknolojisi sayesinde APR Coin, Bitcoin kadar yüksek enerji talep etmiyor. Aynı zamanda gündelik işlemlerde kullanılabilir olduğu için sürdürülebilir özelliği oluyor. APR Coin’in masaüstü Android için yayınlanan cüzdan uygulamasını kullananlar, sistemin güvenliğini sağladıkları için ödüllendiriliyorlar.

APR Coin dünyanın her yerinden yaklaşık 15 bin kişilik bir topluluğa sesleniyor ve cüzdan platformları geliştirilmeye devam ediyor. Gündelik hayatta kullanılması adına platform İstanbul’daki 4 yerel işletmeyle şimdiden anlaştı. İlerleyen zamanda bu işletmelerin sayısının artması planlanıyor.

APR mobil cüzdan uygulaması APR Coin’lerin mobil cihazlarda depolanmasını sağlıyor. Söz konusu işletmelerden alışveriş yapılacağı zaman QR kodu özelliği kullanılabiliyor.

Yorumunuzu Yapın "Gündelik Alışveriş İçin Tasarlanan Yeni Kripto Para APR Coin"

Yorum Gönder

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*


error: Köyüne dön !!
WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien