Eşi Kıskanmıyor Seks Robotuyla Haftada 4 Kez Birlikte Oluyor

seks robotlarıChannel 4 adlı İngiliz Televizyon kanalında yayımlanan bir belgesele konuşan 58 yaşındaki ABD’li mühendis, April adını taktığı sarışın robotuyla haftada 4 kez cinsel ilişkiye girdiğini, 36 senelik eşinin de bu durumu olumlu karşıladığını ve hiç rahatsızlık duymadan mutlu olduğunu belirtti.

İngiliz televizyon kanalı Channel 4’te yayınlanan “The Sex Robots are Coming” (Seks Robotları Yolda) belgeseline konuk olan ABD’li mühendis April adını verdiği sarışın seks robotundan bahsetti.

ŞANSLI MÜHENDİS EŞİ VE SEKS ROBOTUYLA MUTLU BİR HAYAT SÜRÜYOR

Hürriyet Gazetesi’nin İngiliz Daily Star Gazetesi’nden aldığı habere göre, 58 yaşında ABD’nin Georgia eyaletinde mühendis olarak çalışan James, April adını verdiği sarışın robotuyla haftada 4 kez birlikte olduğunu ve 36 yıllık eşinin de bu durumdan herhangi bir rahatsızlık duymadığını belirtti.

Belgeselde James, April ile akşam yemeğine de çıktıklarını ve restoranda bulunan insanların onu gerçek bir kadın sandıklarını anlattı.

Mühendisin eşi Tina ise başlarda eşinin bir seks oyuncağıyla birlikte olması fikrine alışmakta zorlandığını ancak zamanla durumu kabullendiğini ve hatta kendisini gerçek bir kadınla aldatmadığı için bundan mutluluk duyduğunu ifade etti.

Yorumunuzu Yapın "Eşi Kıskanmıyor Seks Robotuyla Haftada 4 Kez Birlikte Oluyor"

Yorum Gönder

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*


error: Köyüne dön !!
WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien