Bwin Eden Hazard İle Poker Oynama Fırsatı Sunuyor

Bwin Eden Hazard İle Poker Oynama Fırsatı SunuyorGaming VC’nin başarılı markası Bwin, Belçikalı yıldız oyuncu Eden Hazard ile poker oynama fırsatı sunuyor.

İngiltere, Almanya ve daha birçok Avrupa ülkesinde aktif sporcuların bahis siteleriyle anlaşma yapması yasak. Poker oyunları için ise bir istisna söz konusu. Bwin de Chelsea’nin yıldız oyuncusu Eden Hazard ile anlaşma imzalayarak bir poker turnuvası düzenleyeceğini açıkladı.

The Hazard Series Sit & Go turnuvasıyla birlikte 9 kişi 10.000 Pound’luk ödül havuzuna sahip final masasında Eden Hazard’a eşlik edecek. 9 Eylül’e kadar Pazar geceleri giriş ücreti olmayan turnuvalarda bu fırsatı yakalayabilirsiniz.

Eden Hazard: “Pokeri ve Psikolojik Zorluklarını Seviyorum”

Turnuvanın başrolü olan Eden Hazard, Bwin ile anlaşması hakkında açıklamalar yaptı.

“The Hazard Series Bwin ile başlattığımız için mutluyum. Pokerden ve bana çıkarttığı psikolojik zorluklardan hoşlanıyorum. Daha da önemlisi The Hazard Series One Drop gibi bir hayır kurumunu destekleyecek”

Bwin, bu turnuvaya katılan her kişi için güvenli su ve arıtma üzerine çalışmalar yapan One Drop kuruluşuna 1 Pound bağışta bulunacağını açıkladı. Katılıma göre artacak bu bağış miktarının en az 50.00 Pound, en çok da 200.000 Pound olacağı kamuoyuyla paylaşıldı.

One Drop yöneticisi Alexander Meunier ise Bwin’e katkılarından dolayı teşekkür etti. Bwin’in bu çabasının farkındalık yaratacağını dile getiren Meunier, Bwin ile ortaklık kurmaktan dolayı memnun olduklarını açıkladı.

The Hazard Series UK Millions Turnuvasına Giriş Kapısı

Bwin, The Hazard Series ile bazı kullanıcılarına Eylül ayında Nottingham’da düzenlenecek UK Millions Turnuvasına katılım hakkı da verecek. Buradaki ödül havuzu ise 1 Milyon Pound olacak.

Yorumunuzu Yapın "Bwin Eden Hazard İle Poker Oynama Fırsatı Sunuyor"

Yorum Gönder

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*


error: Köyüne dön !!
WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien